Rozwój

Jeśli szukasz Banku, który pomoże Ci rozwinąć skrzydła i kompetencje, to Raiffeisen Polbank jest miejscem dla Ciebie!

Wierzymy, że rozwój ludzi to najlepsza inwestycja w rozwój organizacji. Dlatego oferta rozwojowa, którą przygotowaliśmy dla naszych Pracowników, wspiera nasze biznesowe cele  i odpowiada indywidualnym potrzebom naszych ludzi.

Wystarczy tak niewiele, żeby skorzystać z cyklu szkoleń sprzedażowych i produktowych i zdobyć uznane rynkowe certyfikaty. Weź udział w rozbudowanych warsztatach rozwijających kompetencje miękkie, w programie wspierającym dzielenie się wiedzą ekspercką, czy w programie dla menedżerów, który kształtuje
i doskonali najważniejsze kompetencje liderskie. Z nami poszerzysz horyzonty na stażach i międzynarodowych wymianach w ramach grupy Raiffiesen. A to tylko niektóre propozycje w naszej ofercie!

Jesteśmy otwarci na nowe formy szkoleniowe i rozwojowe. Oprócz tradycyjnych szkoleń, wykorzystujemy mechanizmy grywalizacyjne, platformę e-learningową i społecznościową, webinary, pigułki wiedzy – wszystko po to, żeby jak najefektywniej wspierać proces rozwoju naszych Pracowników i w pełni wykorzystać intelektualny potencjał naszej organizacji.

Raiffeisen Polbank - u nas rozwijasz się – tak jak potrzebujesz. 

 

 

 

Mapy Google
Klucz API Google#123
URL/test-harmonogramu?&v
Zawartość lewego panelu
Wysokość60vh
Szerokość99%
Mapy Google
Klucz API Google#456
URL/test-harmonogramu
Zawartość lewego panelu
Wysokość40vh
Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 78, 00-844, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 14540, o opłaconym kapitale zakładowym w wysokości 2.256.683.400 PLN, o numerze NIP: 526-020-58-71, kodzie SWIFT: RCBWPLPW
Adres: ul. Grzybowska 78; 00-844 Warszawa; Polska; Tel.: (+48 22) 347 70 00; Fax: (+48 22) 347 70 01