Raiffeisen Polbank to nasze miejsce

 

Zespół Raiffeisen Polbank składa się zarówno z doświadczonych specjalistów, związanych z firmą od lat, jak i ludzi młodych, dynamicznych, nastawionych na rozwój.

Raiffeisen Polbank stawia na osoby przedsiębiorcze, aktywne, z inicjatywą, zaangażowane w zdobywanie wiedzy i stale podnoszące swoje kwalifikacje, stwarzając im możliwości rozwoju poprzez udział w ciekawych wyzwaniach.

Współpraca i zaufanie to fundament w relacjach pomiędzy nami. Dzięki konsekwencji w decyzjach, jasnym zasadom, mądremu zarządzaniu i przedsiębiorczości osiągamy sukcesy. Zależy nam nie tylko na osobach kompetentnych, ale przede wszystkich na tych, którzy w swoim postępowaniu kierują się wartościami takimi jak my.

Osoby zainteresowane pracą w naszym Banku zachęcamy do aplikowania na aktualne ogłoszenia, które są dostępne w zakładce Rekrutacja. Dołącz do nas i przekonaj się, że Raiffeisen Polbank to też Twoje miejsce!

O nas


 

Wartości bankowe


Nagrody i Wyróżnienia


 

Raiffeisen Bank Polska S.A. po raz czwarty w historii - a po raz trzeci z rzędu - otrzymał certyfikat Top Employers Polska 2017!

Certyfikat Top Employers jest potwierdzeniem że nasza polityka personalna, a przede wszystkim praktyki w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim, narzędzia, systemy i aplikacje, które te procesy wspierają, są na najwyższym poziomie.
Aby uzyskać tytuł przeszliśmy rozbudowany audyt, przeprowadzany przez niezależną organizację Top Employers Institute. Sprawdza ona politykę zatrudnienia kluczowych pracodawców oraz porównuje ją ze standardami międzynarodowymi.

Ocena dokonywana jest w oparciu o następujące kryteria:

  • Strategia rozwoju talentów
  • Planowanie zasobów ludzkich
  • Wdrażanie nowych pracowników (On- boarding)
  • Szkolenia i rozwój
  • Zarządzanie wynikami
  • Rozwijanie umiejętności przywódczych
  • Rozwój kariery i planowanie sukcesji
  • Wynagrodzenia i świadczenia
  • Kulturę

 

Mapy Google
Klucz API Google#123
URL/test-harmonogramu?&v
Zawartość lewego panelu
Wysokość60vh
Szerokość99%
Mapy Google
Klucz API Google#456
URL/test-harmonogramu
Zawartość lewego panelu
Wysokość40vh
Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 78, 00-844, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 14540, o opłaconym kapitale zakładowym w wysokości 2.256.683.400 PLN, o numerze NIP: 526-020-58-71, kodzie SWIFT: RCBWPLPW
Adres: ul. Grzybowska 78; 00-844 Warszawa; Polska; Tel.: (+48 22) 347 70 00; Fax: (+48 22) 347 70 01