Made by Ruda

madebyruda

Miasto to nieustanny pokaz mody, która od zawsze fascynowała Annę. Widząc, że na ulicach królują identyczne stylizacje ze sklepów sieciowych, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Kupiła maszynę, nauczyła się szyć, stworzyła od podstaw swoją garderobę i… postanowiła dzielić się swoją pasją! Założyła pierwszy w Polsce vlog o szyciu - madebyruda.pl – i wydała trzy książki o samodzielnym szyciu, pomagając tysiącom odnaleźć jedyny niepowtarzalny styl – swój własny!

www.madebyruda.pl 

Mariusz Goli

mariuszgoli

Polski gitarzysta, którego energiczną muzykę doceniono na całym świecie. Jego żywiołem jest gra na ulicy, dla miasta, największej sali koncertowej świata – pozostała nim, nawet gdy jego występy zostały obejrzane w Internecie przez miliony ludzi. Bo dla Mariusza najważniejsza jest wolność, bezpośredni kontakt z ludźmi. Ludźmi, których uwagę przykuć jest trudno – ale warto!  

 

                      

Mapy Google
Klucz API Google#123
URL/test-harmonogramu?&v
Zawartość lewego panelu
Wysokość60vh
Szerokość99%
Mapy Google
Klucz API Google#456
URL/test-harmonogramu
Zawartość lewego panelu
Wysokość40vh
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.