Nowoczesne narzędzia

Rozwijaj swoją firmę dzięki nowoczesnym rozwiązaniom dla małych firm
Wymarzona Strona

Wymarzona Strona

Skorzystaj z profesjonalnie przygotowanej strony internetowej Twojej firmy, oferowanej przez WingsBridge.

  • wymarzoną stronę – nowoczesną, responsywną i dopasowaną do potrzeb biznesu stronę internetową,
  • marketing internetowy – reklamę i promocje w sieci, które zwiększą rozpoznawalność Twojej marki i sprzedaż Twoich usług lub produktów,
  • identyfikację wizualną – spójny system wspierający kreowanie wizerunku Twojej firmy na rynku (m.in. projekt logotypu, przygotowanie wizytówek i innych materiałów drukowanych).
Monitoring Płatności – Vindicat

Monitoring Płatności – Vindicat

Monitoring Płatności – Vindicat to intuicyjny i samoobsługowy system, który umożliwia bez wiedzy prawnej systematyczne monitorowanie wierzytelności ze wsparciem profesjonalistów na każdym etapie sprawy.

  • trzymaj należności pod kontrolą i odzyskuj pieniądze
  • skorzystaj z innowacyjnej usługi samodzielnej windykacji
Oferta terminali płatniczych

Oferta terminali płatniczych

Wygodna i bezpieczna obsługa wydatków slużbowych w kraju i zagranicą.

  • terminale przenośne - to idealne rozwiązanie dla wszystkich firm, takich jak restauracje czy usługi cateringowe, gdzie do zapłaty za usługę wymagane jest dotarcie bezpośrednio do Klienta,
  • terminale stacjonarne - to najlepsze rozwiązanie dla sklepów spożywczych, aptek, stacji paliw, salonów fryzjerskich i innych miejsc, w których Klient podchodzi do kasy w celu zapłaty za usługę lub towar.
Mapy Google
Klucz API Google#123
URL/test-harmonogramu?&v
Zawartość lewego panelu
Wysokość60vh
Szerokość99%
Mapy Google
Klucz API Google#456
URL/test-harmonogramu
Zawartość lewego panelu
Wysokość40vh
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.