Wideo Doradca usługa bankowości telefonicznej

Nie masz czasu na wizytę w banku? Chcesz szybko i wygodnie złożyć dyspozycję dotyczącą Twoich produktów lub otworzyć nowy produkt na atrakcyjnych warunkach? Skorzystaj z usługi Wideo Doradcy, która zapewni Ci pełen komfort bankowania
 • oszczędność czasu i wygoda - wideo rozmowę przeprowadzisz z domu, pracy lub dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu
 • brak dodatkowych haseł - do aplikacji mobilnej zalogujesz się swoim dotychczasowym identyfikatorem i hasłem do R-Online usługi bankowości elektronicznej
 • pełna dostępność - poprzez aplikację mobilną na tablet lub smartfon lub usługe bankowości elektronicznej R-Online
 • zero dodatkowych kosztów - dyspozycję potwierdzasz ustnie w trakcie wideo rozmowy lub, jeśli wymaga ona podpisania dodatkowych dokumentów, możesz je przejrzeć (w formacie PDF) za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej R-Online w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie i zaakceptować za pomocą jednorazowego hasła SMS.
 • szeroki wachlarz możliwości - korzystając z usługi bankowości telefonicznej Wideo Doradca możesz:
  • uzyskać informacje o posiadanych produktach i usługach,
  • zrealizować określone dyspozycje transakcyjne,
  • otworzyć wybrane produkty depozytowe i inwestycyjne,
  • uzyskać informacje o aktualnej ofercie Banku

DLACZEGO RAIFFEISEN POLBANK

 

DLACZEGO RAIFFEISEN POLBANK

Prestiżowy tytuł "Bank doceniony przez klientów" ponownie dla Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank po raz drugi z rzędu został uhonorowany prestiżowym tytułem "Bank doceniony przez klientów", zdobywając drugie miejsce w kolejnej edycji Rankingu Satysfakcji Klientów Detalicznych Banków w ramach niezależnego Badania: Monitor Satysfakcji Indywidualnych Klientów Banków 2017.Tytuł przyznawany jest przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia od 2016 r., na podstawie wyników badania, w którym respondentami są klienci korzystający z usług poszczególnych banków. W tym roku projekt jest realizowany pod patronatem Gazety Giełdy Parkiet.Raiffeisen Polbank zdobył również trzecie miejsce w rankingu „Ocena punktów styku” oraz drugie w rankingu „Ocena opłat i prowizji”. Badanie obejmuje 14 największych banków detalicznych działających na rynku polskim.
Serdecznie dziękujemy naszym dotychczasowym i przyszłym Klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli. Tytuł „Bank doceniony przez klientów” otrzymaliśmy dzięki Państwa głosom. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie, dlatego dalej wiele wysiłku będziemy wkładać w doskonalenie naszych produktów i usług oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.arc.com.pl

Raiffeisen Polbank z tytułem

Raiffeisen Polbank z tytułem "Instytucja roku 2017" za "Najlepszą jakość obsługi w placówce"

Raiffeisen Polbank kolejny rok okazał się najlepszym bankiem w Polsce w kategorii: „Obsługa w placówce” i otrzymał od portalu mojebankowanie.pl tytuł Instytucji Roku. Zapewnił swoim klientom najwyższą satysfakcję pod względem: pierwszego wrażenia oraz powitania, płynności obsługi, komfortu obsługi, rozmowy z doradcą oraz umiejętności finalizacji rozmowy. Badania jakości odbywały się w czterech rundach przez cały 2017 rok i weryfikowały sprzedażowe umiejętności doradców w zakresie takich produktów, jak: konto osobiste, konto firmowe, kredyt gotówkowy czy produkty inwestycyjne. O zdobyciu przez Raiffeisen Polbank I miejsca zadecydowała wysoka kultura osobista, profesjonalizm, sprawność obsługi i umiejętność spojrzenia na potrzeby klienta.

Wszystkie informacje o rankingu są dostępne na stronie www.instytucjaroku.pl

Wygodna Karta Kredytowa Visa zajęła III MIEJSCE w rankingu na Najlepsze karty kredytowe totalmoney.pl

Więcej informacji znajduje się na stronie.

"Najlepsze konta osobiste – wrzesień 2017” II miejsce w rankingu Bankier.pl

 Link do rankingu:

Najlepsze konta osobiste – wrzesień 2017

Ranking Bankier.pl, 28-09-2017

Zobacz wyniki Rankingu Bankier.pl, w którym Wymarzone Konto Osobiste naszego banku zajęło II miejsce.

Srebro w „Rankingu kont za zero” realizowanym przez Gazetę Wyborczą

Ranking kont za zero

Gazeta Wyborcza , 28-09-2017

Aż cztery banki oferują rachunki, za które nie zapłacimy ani grosza. I to bez spełniania jakichkolwiek warunków. Pogarsza się za to oferta bankomatowa. 

ZOBACZ TAKŻE

Produkty, które mogą Cię interesować:

Lokata Wideo

Lokata Wideo

Połącz się przez wideo z osobistym doradcą banku przez R-Online, załóż promocyjnie oprocentowaną Lokatę Wideo i zyskaj aż 1,7% w skali roku.
OPROCENTOWANIE
1,7%

WYGODNA KARTA KREDYTOWA VISA

WYGODNA KARTA KREDYTOWA VISA

Dzięki Wygodnej Karcie Kredytowej Visa Twoje codzienne zakupy mogą być wygodne i przyjemne. Poznaj komfort nowoczesnego finansowania codziennych potrzeb!

 • 0 zł prowizji za pierwszą wypłatę gotówki w miesiącu
 • raz w roku rozłóż jedną transakcję na 10 rat 0% bez żadnych opłat
 • zwrot części wydatków za zakupy u partnerów Programu Visa Oferty
 • 11,60% RRSO

JAK SKORZYSTAĆ

 • R-Online
  Zaloguj się do systemu bankowości internetowej R-Online i w menu "Twoje systemy" wybierz Wideo Doradca. Aplikacja otworzy się w osobnej zakładce.
  Przy pierwszym użyciu może być konieczne pobranie i zainstalowanie wtyczki VidyoWeb (postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie).

  Jeżeli nie masz jeszcze aktywnej usługi - naciśnij przycisk „ZAMÓW AKTYWACJĘ”. 

 • Aplikacja mobilna
  Aby obsługiwać aplikację mobilną niezbędny jest smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android w wersji min. 4.0 lub iOS w wersji min. 8.0 Pobierz aplikację:
 • Z usługi Wideo Doradca może korzystać bezpłatnie każdy Klient Banku, który:
  • posiada produkt z oferty dla Klientów Indywidualnych,
  • posiada aktywny dostęp do R-Online,
  • ma aktywowaną usługę.
 • Wideo Doradcy dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-20:00.
Mapy Google
Klucz API Google#123
URL/test-harmonogramu?&v
Zawartość lewego panelu
Wysokość60vh
Szerokość99%
Mapy Google
Klucz API Google#456
URL/test-harmonogramu
Zawartość lewego panelu
Wysokość40vh
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.