Google Pay ™

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia w sklepach i aplikacjach.

 


blik korzysci logo

blik logo

Google PayTM  to szybki i prosty sposób płacenia w sklepach i aplikacjach. To wszystkie Twoje karty w jednym miejscu. Korzystaj z Google Pay i kupuj w ulubionych miejscach i aplikacjach, zamawiaj jedzenie, rezerwuj wycieczki i wiele więcej – a wszystko to bez portfela. 

 

blik korzysci 1
Płać tam, gdzie bywasz na co dzień. Używaj Google Pay wszędzie tam, gdzie możesz zapłacić swoją kartą zbliżeniową. Google Pay zapłacisz prawie wszędzie: od wielkich sieci handlowych po małe osiedlowe sklepiki. W Google Pay możesz też dodawać karty lojalnościowe, podarunkowe i oferty, aby nigdy nie przegapić korzyści podczas zakupów. Od wybranych sklepów i sprzedawców będziesz otrzymywać oferty specjalne oraz przypomnienia o możliwości użycia swojej karty tam, gdzie akurat jesteś.

blik korzysci 2
Zakupy w internecie są proste jak kliknięcie. W Google Pay nie musisz pamiętać danych swoich kart ani wypełniać długich formularzy na telefonie. Wystarczy kilka kliknięć, by zapłacić za zakupy – zaoszczędzony czas lepiej spędzić na dobrej kawie.

 

JAK KORZYSTAĆ Z GOOGLE PAY


 

Załóż Google Pay w kilka chwil

ikona telefon zatwierdz

Pobierz
 aplikację Google Pay ze sklepu Play i zaloguj się.


ubezpieczenie do kart
Dodaj kartę do aplikacji - zrób zdjęcie karty lub ręcznie wprowadź dane karty: numer, datę ważności karty  i kod CVV2/CVC2. Podaj dodatkowe dane wymagane przez Google.
ikona tel

Wprowadź kod SMS otrzymany z banku.

korporacje Lokata dwuwalutowa

Ustaw Kartę Mastercard jako domyślną w aplikacji. Karta zostanie zapisana tylko jeśli masz włączoną blokadę ekranu w swoim telefonie. Włącz NFC w swoim telefonie (wymagane tylko przy płatności w sklepach stacjonarnych).

 

 

 

JAK PŁACIĆ GOOGLE PAY


W sklepach stacjonarnych

blik korzysci 1

Wybudź telefon i zbliż do terminala płatniczego.
blik korzysci 3

Potwierdź PIN kwotę powyżej 50 PLN.
blik jak placic 3

Otrzymasz powiadomienie o płatności na swoim telefonie i gotowe.

 

W aplikacjach

ikona tel 
Wybierz Google Pay jako metodę płatności w aplikacji.
ubezpieczenie do kart

Wybierz kartę którą chcesz zapłacić.
ikona telefon zatwierdz

Potwierdź płatność.

 

  

BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI


Google Pay opiera się na niezawodnym systemie zabezpieczeń, tak by Twoje konto i dane osobowe były cały czas chronione przed wszelkimi zagrożeniami. Gdy płacisz w sklepach, aplikacja udostępnia sprzedawcy zaszyfrowany numer zamiast prawdziwych danych karty, którego nie da się wykorzystać poza aplikację Google Pay.

bezpieczenstwo

 

  • Dodanie karty do Google Pay skutkuje zastąpieniem numeru karty,wygenerowanym numerem Tokena, który zapisywany jest w aplikacji Google Pay.
  • Zapisanie karty w Google Pay możliwe jest tylko wóczas, jeżeli telefon ma włączoną blokadę ekranu.
  • Token reprezentuje kartę w trakcie korzystania z Google Pay (tzn. np. w trakcie realizacji transakcji przekazywany jest między stronami transakcji jedynie nr tokena, co zabezpiecza przed wyciekiem danych karty).
  • Jeśli zastrzeżesz kartę lub upłynie jej  data ważności  (i nie zostanie wznowiona), wszystkie tokeny wydane do takiej karty zostaną automatycznie usunięte.
  • Możesz też usunąć lub tymczasowo zablokować token nie zastrzegając karty np. jeśli zgubisz telefon, lub wyczyścić zawartość telefonu, korzystając z rozwiązania "Znajdź moje urządzenie"
  • Jeśli Twoja karta wznowi się automatycznie, numer tokena nie zmieni się.
  • Usunięcie w telefonie zabezpieczenia w postaci bezpiecznej blokady ekranu spowoduje automatyczne usunięcie z Google Pay każdego zarejestrowanego Tokena.
Android, Google Pay i Google Play to znaki towarowe Google LLC.

 

 

Mapy Google
Klucz API Google#123
URL/test-harmonogramu?&v
Zawartość lewego panelu
Wysokość60vh
Szerokość99%
Mapy Google
Klucz API Google#456
URL/test-harmonogramu
Zawartość lewego panelu
Wysokość40vh
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.