KORZYŚCI

Płatności BLIKIEM w aplikacji Mobilny Portfel! Płać wygodnie w sklepach online i kasach oraz wypłacaj pieniądze z bankomatu, swoim telefonem.

blik korzysci logo

blik logo

BLIK to system i nowy standard płatności mobilnych w Polsce. Umożliwia użytkownikom smartfonów dokonywanie płatności w tysiącach sklepów internetowych, stacjonarnych, punktów usługowych oraz wypłacanie gotówki w bankomatach, wszędzie tam gdzie widnieje logo BLIK.

 

 

blik korzysci 1
Płatności w sklepach stacjonarnych
blik korzysci 2
Bezpieczne zakupy w sklepach online
blik korzysci 3
Wypłaty środków z bankomatów bez użycia karty

 

JAK KORZYSTAĆ Z BLIKA?


BLIK dostępny jest w Raiffeisen Polbank dla klientów detalicznych. Aby korzystać z systemu BLIK należy posiadać rachunek bieżący. Na swoim smartfonie należy zainstalować i aktywować aplikację Mobilny Portfel wraz z funkcjonalnością BLIK.

 

blik jak 01
ZAINSTALUJ aplikację Mobilny Portfel z BLIKIEM
blik jak 02
AKTYWUJ BLIKA i ustaw rachunek do płatności
blik jak 03
Zatwierdź i KORZYSTAJ, płać w sklepach, wypłacaj z bankomatów wszędzie, gdzie jest logo BLIKA

 

 

Pobierz Mobilny Portfel

Jak płacić BLIKIEM

blik jak placic 1
BLIKIEM możesz zapłacić w sklepach internetowych, stacjonarnych lub wypłacać pieniądze w bankomatach oznaczonych logiem BLIK
blik jak placic 2
Przepisz 6-cyfrowy kod BLIK na stronie internetowej sklepu, na terminalu lub w bankomacie
blik jak placic 3
Zatwierdź transakcję w aplikacji

 

 

Chcesz płacić BLIKIEM jeszcze szybciej?


blik szybciej

 

 

Ustaw szybkie płatności BLIK w sklepach stacjonarnych – do 3 transakcji dziennie na kwotę do 50 PLN bez zatwierdzania hasłem mobilnym oraz widoczność kodu BLIK przed zalogowaniem. Dzięki temu kod BLIK będzie zawsze pod ręką, bez konieczności logowania się do aplikacji, a trzy pierwsze transakcje dziennie w sklepach stacjonarnych do 50 PLN można wykonać bez dodatkowej autoryzacji hasłem.

 

GDZIE MOŻNA PŁACIĆ BLIKIEM?blik logo

 

BLIKIEM zapłacisz wszędzie tam, gdzie umieszczone jest logo BLIK w sklepach stacjonarnych, internetowych i urzędach.

 

BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCIbezpieczenstwo

 

 

Płacąc BLIKIEM masz pełną kontrolę, wszystkie transakcje widzisz w systemie bankowości internetowej
R-Online i w aplikacji Mobilny Portfel. W każdym momencie możesz włączyć i wyłączyć możliwość płatności BLIK, zmienić limity transakcji zarówno w R-Online jak i w aplikacji Mobilny Portfel.

Podstawowym mechanizmem identyfikacyjnym w systemie płatności mobilnych BLIK są jednorazowe
6-cyfrowe kody, ważne przez 2 minuty. Kod wyświetlany jest w aplikacji Mobilny Portfel. Należy go przepisać, płacąc na stronie sklepu internetowego, w bankomacie lub terminalu płatniczym. Transakcję zatwierdza się hasłem mobilnym w aplikacji, za wyjątkiem sytuacji, gdy włączona zostanie opcja 3 transakcji dziennie na kwotę do 50 PLN bez zatwierdzania hasłem mobilnym.

Mapy Google
Klucz API Google#123
URL/test-harmonogramu?&v
Zawartość lewego panelu
Wysokość60vh
Szerokość99%
Mapy Google
Klucz API Google#456
URL/test-harmonogramu
Zawartość lewego panelu
Wysokość40vh
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.