Platformy

System transakcyjny R-Broker

System transakcyjny R-Broker

R-Broker to wyjątkowy system dla Klientów Raiffeisen Brokers, dzięki któremu inwestowanie na giełdzie jest przystępne i wygodne. R-Broker oferuje:

 • nieograniczony dostęp do rachunku inwestycyjnego 
 • szybkość i łatwość zawierania transakcji giełdowych
 • niezawodny i przyjazny serwis oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych
 • optymalne zarządzanie środkami na rachunku - jeśli na rachunku pojawią się należności to uwalniają gotówkę zablokowaną wcześniej pod zlecenia kupna
W trosce o wygodę naszych Klientów rekomendujemy używanie najnowszych wersji następujących przeglądarek internetowych: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera lub Safari.
Mobilny R-Broker

Mobilny R-Broker

Mobilny R-Broker to darmowa aplikacja umożliwiająca dokonywanie transakcji na giełdzie w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki aplikacji Klienci Domu Maklerskiego Banku BGŻ BNP Paribas mogą wygodnie i szybko korzystać ze swojego rachunku inwestycyjnego za pomocą smartfona.

Aplikacja Notowania Online 3

Aplikacja Notowania Online 3

Aplikacja Notowania Online 3 (NOL3) przeznaczona jest do prezentacji w czasie rzeczywistym kwotowań instrumentów notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. NOL3 oferuje:

 • podgląd ofert kupna/sprzedaży oraz wszystkich transakcji dla instrumentów notowanych na GPW 
 • możliwość natychmiastowego przekazania na rynek zlecenia rejestrowanego bezpośrednio z tabeli notowań 
 • szczegółowy podgląd parametrów wybranego papieru
 • narzędzia do analizy technicznej
 • podgląd statystyki dla wybranego papieru
 • możliwość zdefiniowania alarmów dotyczących zdarzeń na papierach
 • dostęp do serwisu informacyjnego Polskiej Agencji Prasowej.
NOL3 może być użytkowany także po wylogowaniu z rachunku, prezentuje wówczas nadal notowania, jednak wyłączana jest transakcyjność.
Universal Trading Platform

Universal Trading Platform

W dniu 15 kwietnia 2013 r. został wdrożony nowy system transakcyjny Universal Trading Platform (UTP) na Giełdzie Papierów Wartościowych. Efektem zmian jest zwiększenie wydajności warszawskiej giełdy, pojawienie się nowych klas instrumentów finansowych oraz nowych rozwiązań inwestycyjnych.

Kliknij Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o nowym systemie transakcyjnym Giełdy Papierów Wartościowych Universal Trading Platform

Mapy Google
Klucz API Google#123
URL/test-harmonogramu?&v
Zawartość lewego panelu
Wysokość60vh
Szerokość99%
Mapy Google
Klucz API Google#456
URL/test-harmonogramu
Zawartość lewego panelu
Wysokość40vh
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.