Rozwiązania kredytowe

Klienci Friedrich Wilhelm Raiffeisen mogą liczyć na finansowanie zarówno bieżących wydatków, jak i długofalowych inwestycji.

Oferujemy bogaty wybór korzystnych rozwiązań kredytowych:

 • Karta kredytowa
 • Limit zadłużenia
 • Pożyczka niezabezpieczona
 • Pożyczka zabezpieczona kaucją
 • Pożyczka zabezpieczona aktywami płynnymi

Stałym Klientom Bank oferuje specjalne warunki kredytowania - preferencyjne stawki oprocentowania lub prowizji i uproszczone procedury kredytowe. Każdy wniosek kredytowy jest rozpatrywany indywidualnie, z uwzględnieniem sytuacji finansowej Klienta i specyficznych warunków transakcji.

Produkty kredytowe pozwalają nabywać nieruchomości, akcje, obligacje komercyjne i  inne produkty inwestycyjne bez potrzeby zbywania posiadanych już aktywów. Oferta kredytowa pozwala na zdobycie kapitału i dokonywanie długoterminowych inwestycji środkami uwolnionymi, np. z posiadanych nieruchomości oraz na szybszą realizację marzeń naszych Klientów. 

Karty kredytowe


Mastercard® World Elite™

To najbardziej prestiżowa karta kredytowa w międzynarodowym systemie kart płatniczych Mastercard. Została stworzona z myślą o pełnej wygodzie naszych Klientów.

 • Posiadacze karty mogą polegać na opiece osobistego Concierge’a – przez całą dobę i niemal w każdej sprawie. Klikając w LINK można się zapoznać z bieżącą ofertą Mastercard Concierge.
 • Z kartą podróż mija przyjemniej dzięki programowi Priority Pass. Na ponad 400 lotniskach czekają na naszych Klientów ekskluzywne saloniki VIP, w których można zrelaksować się przed lotem czy odpocząć pomiędzy przesiadkami.
 • Dbamy również o zdrowie i bezpieczeństwo posiadaczy kart oraz ich bliskich – podczas podróży pomoc w niespodziewanych sytuacjach zapewniają Travel Insurance i Assistance Insurance.
 • W specjalnie wyselekcjonowanych sklepach, hotelach czy restauracjach na właścicieli kart Mastercard® World Elite™ czekają wyjątkowe zniżki.
 • Nasi Klienci otrzymują indywidualnie ustalany limit kredytowy na koncie karty, a także dogodny dla nich okres rozliczeniowy. Jeśli jest taka potrzeba, Bank może monitorować terminy płatności zadłużenia na karcie i je spłacać.
 • Dla posiadaczy karty głównej dostępny jest program Mastercard Rewards – w ramach niego za transakcje bezgotówkowe naliczane są punkty, które można wymieniać na atrakcyjne nagrody, w tym bilety ponad 300 linii lotniczych z całego świata.
 • Posiadacze karty stają się również członkami programu Priceless Specials. Jest to unikalny program, dzięki któremu zyskuje się dodatkowe korzyści przy płatnościach kartą. W ramach tego programu posiadacze karty, płacąc kartą u partnerów programu, gromadzą punkty, które wymieniają na wyjątkowe nagrody z dostępnego katalogu.

Visa Platinum

To ekskluzywna karta platynowa wydawana w systemie Visa. Powstała, by nasi Klienci mogli zapomnieć o codziennych trudnościach w realizowaniu wszystkich swoich zamierzeń.

 • Klienci Banku otrzymują wysokie limity kredytowe na koncie karty oraz bezpłatny kredyt na transakcje bezgotówkowe – maksymalnie do 56 dni.
 • Przelewy z rachunku karty są rozliczane jako transakcje bezgotówkowe.
 • Posiadacze karty objęci są pakietem grupowych bezpłatnych ubezpieczeń, w którego skład wchodzą: „Ubezpieczenie na życie”, „Ubezpieczenie Bezpieczna Karta”, „Ubezpieczenie podróży zagranicznej”, „Ubezpieczenie Prestiż Assistance”.

World Mastercard Class&Club

To karta, która wzbogaca pełne pasji i aktywności życie naszych Klientów oraz gwarantuje im wyjątkowe przywileje.

 • Posiadacze karty stają się członkami programu Priceless Specials. Jest to unikalny program, dzięki któremu zyskuje się dodatkowe korzyści przy płatnościach kartą.
  W ramach niego posiadacze karty, płacąc nią u partnerów programu, gromadzą punkty, które potem wymieniają na wyjątkowe nagrody z dostępnego katalogu.
 • Nasi Klienci są objęci bezpłatnym grupowym ubezpieczeniem „Class&Comfort”, zawierającym ubezpieczenie podróżne, Home Assistance oraz usługę Concierge, a także „Ubezpieczeniem Bezpieczna Karta”. Mogą także wybrać dodatkowy pakiet ubezpieczeń „Class&Care”.
 • Darmowy serwis SMS daje możliwość otrzymywania powiadomień o każdej dokonanej transakcji oraz o zbliżającym się terminie spłaty karty.
Mapy Google
Klucz API Google#123
URL/test-harmonogramu?&v
Zawartość lewego panelu
Wysokość60vh
Szerokość99%
Mapy Google
Klucz API Google#456
URL/test-harmonogramu
Zawartość lewego panelu
Wysokość40vh
Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 78, 00-844, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 14540, o opłaconym kapitale zakładowym w wysokości 2.256.683.400 PLN, o numerze NIP: 526-020-58-71, kodzie SWIFT: RCBWPLPW
Adres: ul. Grzybowska 78; 00-844 Warszawa; Polska; Tel.: (+48 22) 347 70 00; Fax: (+48 22) 347 70 01