Bankowość codzienna

Każdy Klient bankowości prywatnej Friedrich Wilhelm Raiffeisen ma zapewnioną opiekę osobistego doradcy bankowego, który odpowiedzialny jest za prowadzenie spraw finansowych Klienta, informowanie o najkorzystniejszych możliwościach lokowania kapitału oraz indywidualny dobór optymalnego pakietu usług. 
WIĘCEJ
Bankowość codzienna

Rozwiązania inwestycyjne

Rozbudowana i nieszablonowa oferta produktów inwestycyjnych Friedrich Wilhelm Raiffeisen koncentruje się na efektywnym pomnażaniu kapitału. Usługa doradztwa inwestycyjnego jest skierowana do Klientów, których intencją jest budowa dobrze zdywersyfikowanego portfela inwestycji za pomocą dostępnych w ofercie Banku instrumentów finansowych. Klientom bankowości prywatnej zapewniamy szeroką ofertę depozytów.
WIĘCEJ
Rozwiązania inwestycyjne

Finansowanie potrzeb

Klienci Friedrich Wilhelm Raiffeisen mogą liczyć na finansowanie zarówno bieżących wydatków, jak i długofalowych inwestycji.
WIĘCEJ
Finansowanie potrzeb

Usługi dodatkowe

Jako jedni z nielicznych banków oferujemy naszym Klientom unikalną możliwość skorzystania z usług doradztwa edukacyjnego. Wraz z Fundacją IVY Poland pomagamy dzieciom i wnukom naszych Klientów w odkryciu i wykorzystaniu ich potencjału. Klientom poszukującym atrakcyjnej możliwości dywersyfikacji portfeli inwestycyjnych poza granicami Polski proponujemy bogatą ofertę w ramach bankowości międzynarodowej we współpracy z położonym w sercu Europy Kathrein Privatbank – prywatnym bankiem działającym w Wiedniu od 1923 r.
WIĘCEJ
Usługi dodatkowe
Mapy Google
Klucz API Google#123
URL/test-harmonogramu?&v
Zawartość lewego panelu
Wysokość60vh
Szerokość99%
Mapy Google
Klucz API Google#456
URL/test-harmonogramu
Zawartość lewego panelu
Wysokość40vh
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.