Friedrich Wilhelm Raiffeisen uznany przez EMEA Finance za najlepszą bankowość prywatną w Polsce.

Friedrich Wilhelm Raiffeisen został uznany przez prestiżowy, europejski magazyn finansowy EMEA Finance za najlepszą bankowość prywatną w Polsce w ramach Europe Banking Awards 2017. To cenne wyróżnienie potwierdza najwyższy rynkowy standard w obsłudze Klientów z segmentu private banking oraz oferowanych przez Friedrich Wilhelm Raiffeisen produktów i usług.
"Friedrich Wilhelm Raiffeisen to elitarny segment stworzony z myślą o Klientach private banking korzystających z usług Raiffeisen Polbank, których oczekiwania i potrzeby wykraczają poza typowe usługi bankowe. Od lat jego największą siłą i tym, czym się wyróżnia, są ludzie. Dzięki ich kompetencjom, wiedzy i zrozumieniu potrzeb Klienta bankowość ta jest jedyna w swoim rodzaju i potrafi zaspokoić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Wraz z rosnącymi wymaganiami Klientów systematycznie podnosimy poziom profesjonalizmu kadry doradczej Friedrich Wilhelm Raiffeisen, a także nieustannie rozszerzamy ofertę o coraz to bardziej innowacyjne produkty
i usługi." - powiedziała Tomasz Mrysz, Dyrektor Departamentu Bankowości Prywatnej i Domu Maklerskiego w Raiffeisen Polbank.
Oferta bankowości prywatnej Friedrich Wilhelm Raiffeisen jest skierowana do osób z aktywami w wysokości co najmniej 1 mln zł. Gwarantuje całkowitą dyskrecję i pełne zaangażowanie opiekuna bankowego, rozwiązania dostosowane do potrzeb i aspiracji finansowych Klientów, w tym usługi doradztwa inwestycyjnego i prawnego. Doradcy Friedrich Wilhelm Raiffeisen jako pierwsi w Polsce zdobyli prestiżowy certyfikat jakości w doradztwie finansowym - Europejskiego Doradcy Finansowego (EFA - European Financial Advisor). Dokument ten stanowi potwierdzenie ich kompetencji i profesjonalizmu.
Mapy Google
Klucz API Google#123
URL/test-harmonogramu?&v
Zawartość lewego panelu
Wysokość60vh
Szerokość99%
Mapy Google
Klucz API Google#456
URL/test-harmonogramu
Zawartość lewego panelu
Wysokość40vh
Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 78, 00-844, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 14540, o opłaconym kapitale zakładowym w wysokości 2.256.683.400 PLN, o numerze NIP: 526-020-58-71, kodzie SWIFT: RCBWPLPW
Adres: ul. Grzybowska 78; 00-844 Warszawa; Polska; Tel.: (+48 22) 347 70 00; Fax: (+48 22) 347 70 01