Program Mastercard Rewards

To wyjątkowy program dla posiadaczy kart Matercard World Elite/Signia.

Uczestnicy programu Rewards gromadzą punkty, które otrzymują za wszelkie płatności dokonane kartą kredytową MC World Elite/Signia. Uczestnik zdobywa 1 pkt za każde wydane 5 zł. W ten sposób każda transakcja przybliża ich do atrakcyjnych nagród. Posiadacze kart MC World Elite/Signia mogą zebrane punkty wymieniać na atrakcyjne nagrody związane z podróżowaniem, przede wszystkim na bilety ponad 300 linii lotniczych z całego świata, rezerwacje hoteli i wynajem samochodów oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby były to produkty najlepszych marek, a oferowane usługi były na najwyższym poziomie - co ważne - dostępne tylko dla Uczestników programu Mastercard® Rewards.
Do Programu mogą przystąpić tylko Użytkownicy karty głównej, natomiast punkty będą naliczane także za transakcje wykonane przez Użytkowników karty dodatkowej.

Zgromadzone punkty Uczestnik może wymienić na nagrody, kontaktując się w tym celu z Centrum Programu lub za pośrednictwem strony internetowej Programu.

Więcej szczegółów o Programie można znaleźć również pod adresem www.mastercard.pl/rewards.

Mapy Google
Klucz API Google#123
URL/test-harmonogramu?&v
Zawartość lewego panelu
Wysokość60vh
Szerokość99%
Mapy Google
Klucz API Google#456
URL/test-harmonogramu
Zawartość lewego panelu
Wysokość40vh
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.