Friedrich Wilhelm Raiffeisen, najlepsza bankowość prywatna w Polsce w rankingu Global Private Banking 2017 r.

Bankowość prywatna Friedrich Wilhelm Raiffeisen otrzymała tytuł Best Private Bank in Poland w prestiżowym rankingu Global Private Banking Awards 2017.
Bankowość prywatna Friedrich Wilhelm Raiffeisen otrzymała tytuł Best Private Bank in Poland w prestiżowym rankingu Global Private Banking Awards 2017. Nagroda przyznawana jest przez brytyjski magazyn The Banker oraz Professional Wealth Management (PWM), należące do grupy wydawniczej Financial Times. Międzynarodowe jury wyłoniło zwycięzców na poszczególnych rynkach w oparciu o analizy rynkowe, opinie analityków i menedżerów oraz wskazania samych Klientów. Friedrich Wilhelm Raiffeisen w Polsce, czyli bankowość prywatna dla najzamożniejszych Klientów Raiffeisen Polbank, została doceniona w szczególności za model biznesowy oparty na idei otwartej architektury produktowej, innowacyjne podejście do bankowości oraz wysoki poziom obsługi.

Wyróżnienia Global Private Banking Awards, przyznawane od 2009 r., należą do najbardziej poważanych w dziedzinie bankowości prywatnej, uwzględniają bowiem wszystkie aspekty oferty dla Klientów tego segmentu. Do rywalizacji o to trofeum przystępują marki bankowości prywatnej z całego świata, przy czym najsilniejsza konkurencja panuje na tych rynkach, gdzie usługi private bankingu są wysoko rozwinięte i mają wieloletnią tradycję, tak jak w Polsce.

Jest nam niezmiennie miło, że po raz kolejny nasze podejście do bankowości prywatnej zostało pozytywnie ocenione przez międzynarodowych ekspertów. Wszystkie dotychczasowe wyróżnienia to dla nas źródło wielkiej satysfakcji i dowód na to, że oferta Friedrich Wilhelm Raiffeisen dla najzamożniejszych Klientów nieprzerwanie spełnia najwyższe standardy na polskim rynku.
Mapy Google
Klucz API Google#123
URL/test-harmonogramu?&v
Zawartość lewego panelu
Wysokość60vh
Szerokość99%
Mapy Google
Klucz API Google#456
URL/test-harmonogramu
Zawartość lewego panelu
Wysokość40vh
Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 78, 00-844, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 14540, o opłaconym kapitale zakładowym w wysokości 2.256.683.400 PLN, o numerze NIP: 526-020-58-71, kodzie SWIFT: RCBWPLPW
Adres: ul. Grzybowska 78; 00-844 Warszawa; Polska; Tel.: (+48 22) 347 70 00; Fax: (+48 22) 347 70 01