Best Private Bank in Poland

Bankowość prywatna Friedrich Wilhelm Raiffeisen otrzymała tytuł Best Private Bank in Poland, w prestiżowym rankingu Global Private Banking Awards 2017.

Bankowość prywatna Friedrich Wilhelm Raiffeisen otrzymała tytuł Best Private Bank in Poland, w prestiżowym rankingu Global Private Banking Awards 2017. Nagroda przyznawana jest przez brytyjski magazyn The Banker oraz Professional Wealth Management (PWM), należące do grupy wydawniczej Financial Times. Międzynarodowe jury wybrało zwycięzców rankingu na podstawie zgłoszeń nadesłanych przez same instytucje, analiz rynkowych, opinii niezależnych analityków i menedżerów wyższego szczebla oraz klientów korzystających z usług bankowości prywatnej.

Wyróżnienia Global Private Banking Awards należą do najbardziej poważanych w dziedzinie bankowości prywatnej, bowiem uwzględniają wszystkie aspekty oferty dla klientów tego segmentu. Konkurs na najlepszą bankowość prywatną organizowany jest od 2009 r., a biorą w nim udział marki private banking z całego świata, a szczególnie silna konkurencja dotyczy rynków, gdzie usługi bankowości prywatnej są wysoko rozwinięte, jak to ma już miejsce w Polsce. Wyniki rankingu Global Private Banking Awards zostały ogłoszone podczas gali, która odbyła się 26 października 2017 r. w Londynie.

Jest nam niezmiennie miło, że po raz kolejny nasze podejście do bankowości prywatnej zostało pozytywnie ocenione przez międzynarodowych ekspertów. Wszystkie dotychczasowe wyróżnienia to dla nas źródło wielkiej satysfakcji i dowód na to, że oferta Friedrich Wilhelm Raiffeisen dla najzamożniejszych Klientów nieprzerwanie spełnia najwyższe standardy na polskim rynku.

Mapy Google
Klucz API Google#123
URL/test-harmonogramu?&v
Zawartość lewego panelu
Wysokość60vh
Szerokość99%
Mapy Google
Klucz API Google#456
URL/test-harmonogramu
Zawartość lewego panelu
Wysokość40vh
Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 78, 00-844, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 14540, o opłaconym kapitale zakładowym w wysokości 2.256.683.400 PLN, o numerze NIP: 526-020-58-71, kodzie SWIFT: RCBWPLPW
Adres: ul. Grzybowska 78; 00-844 Warszawa; Polska; Tel.: (+48 22) 347 70 00; Fax: (+48 22) 347 70 01