Aktualności


Konfrencja Go To Innovation w Poznaniu!

  

17 września w centrum konferencyjnym Concordia Design w Poznaniu odbyła się klejna konferencja Raiffeisen Polbank z cyklu Go To Innovation. Gościliśmy licznie przybyłych lokalnych przedsiębiorców zainteresowanych szeroko pojętą tematyką innowacji w biznesie: od inspiracji poprzez wdrożenie, finansowanie, wnioskowanie o bezzwrotną premię na jej wdrożenie. Gościem specjalnym konferencji był Prezes Zarządu Raiffeisen Polbank Piotr Czarnecki, który poprowadził inspirujący wykład na temat Digital Transformation  - innowacji w światowym biznesie, o których powinien wiedzieć każdy przedsiębiorca.

O tym jak liderzy budują i wykorzystują sieci kontaktów opowiedział uczestnikom Grzegorz Turniak, Prezes Akademii Rekomendacji. Zagadnienia społecznego oddziaływania cyfrowej nauki i cyfrowej gospodarki w modelu otwartych innowacji przedstawił dr inż. Cezary Mazurek z Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego. Gospodarzami konferencji ze strony banku byli: Michał AdamczewskiMałgorzata DutkiewiczMaciej JutrzenkaMichał Lendzion, ACMA CGMAWOJCIECH WAŁACH, Magdalena Surmiak, Marcin Jałocha i Mariusz Klus.

Konferencję poprowadziła Aleksandra Rutkowska, ekspert ds. funduszy unijnych Raiffeisen Polbank.

 Kolejna konferencja Go To Innovation już niebawem w Rzeszowie!


WSTECZ

Mapy Google
Klucz API Google#123
URL/test-harmonogramu?&v
Zawartość lewego panelu
Wysokość60vh
Szerokość99%
Mapy Google
Klucz API Google#456
URL/test-harmonogramu
Zawartość lewego panelu
Wysokość40vh
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.