Aktualności


Cykl konferencji GO TO INNOVATION

    

Ponad 90. przedstawicieli firm z segmentu bankowości korporacyjnej wzięło udział w kolejnej konferencji w ramach organizowanego przez nasz bank cyklu Go To Innovation. Konferencja odbyła się 8 czerwca 2018 roku w Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi.

Podczas spotkania uczestnicy mieli okazje wysłuchać inspirującej prelekcji prezesa Raiffeisen Polbanku Piotra Czarneckiego na temat światowych innowacji o przełomowym charakterze, zachęcającej klientów do wdrażania innowacyjnych rozwiązań z wykorzystaniem finansowania z banku. W drugiej części spotkania poruszone były tematy rewitalizacji i potencjalu architektonicznego Łodzi. Wystąpienia na ten temat poprowadzili wybitni lokalni eksperci oraz przedstawiciele Urzędu Miasta Łodzi. Konferencję uświetnił występ teatru improwizacji AB-OVO. Patronat nad konferencją objęła Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa.

Zachęcamy do udziału w kolejnych konferencjach: 21 czerwca w Gdańsku i 26 czerwca we Wrocławiu.

Zapraszamy do rejestracji poprzez poniższy formularz:

https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/konferencja-go-to-innovation


WSTECZ

Mapy Google
Klucz API Google#123
URL/test-harmonogramu?&v
Zawartość lewego panelu
Wysokość60vh
Szerokość99%
Mapy Google
Klucz API Google#456
URL/test-harmonogramu
Zawartość lewego panelu
Wysokość40vh
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.