Aktualności


Cykl edukacyjnych konferencji dla Klientów na temat nowej regulacji SPLIT PAYMENT

W związku z planowanym wejściem w życie nowej regulacji SPLIT PAYMENT rozpoczęliśmy cykl edukacyjnych konferencji dla Klientów, które mają na celu przybliżenie przez naszych ekspertów tematyki związanej z nową ustawą w zakresie rozliczania transakcji, kredytów i faktoringu. W spotkaniach uczestniczą także Doradcy Podatkowi, którzy omawiają aspekty podatkowe w tym obszarze. W lutym i marcu odbyły się już konferencje w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Kolejne planujemy m.in. w Poznaniu, Lesznie, Gdańsku, Lublinie, Opolu, Zielonej Górze, Szczecinie oraz ponownie w Warszawie.

Ustawa dotycząca Split Payment wchodzi w życie z dniem 1 lipca 2018 roku i określa zasady ewidencjonowania transakcji w ramach tzw. Mechanizmu Podzielnej Płatności. Regulacja ta wprowadza szereg zmian. Jedną z nich jest wydzielony rachunek do rozliczeń w zakresie podatku VAT. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania w tym zakresie.

Magdalena Wypych

Dyrektor ds. Sprzedaży Bankowości Transakcyjnej

e-mail: magdalena.wypych@raiffeisen.pl

  


  


WSTECZ

Mapy Google
Klucz API Google#123
URL/test-harmonogramu?&v
Zawartość lewego panelu
Wysokość60vh
Szerokość99%
Mapy Google
Klucz API Google#456
URL/test-harmonogramu
Zawartość lewego panelu
Wysokość40vh
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.