Business Insurance

Ubezpieczenie ochronne, które wspiera strategiczne planowanie ciągłości prowadzenia biznesu. Business Insurance pozwala na płynne przekazanie majątku pomiędzy pokoleniami.

Ubezpieczenie ochronne, które wspiera strategiczne planowanie ciągłości prowadzenia biznesu. Business Insurance pozwala na płynne przekazanie majątku między pokoleniami. Jako niezbędny element planu sukcesji w firmie i w rodzinie rozwiązanie to umożliwia zminimalizowanie skutków śmierci osób kluczowych dla istnienia biznesu.  


Rozwiązania w dziedzinie Business Insurance są  elastyczne - starannie dobierane parametry ubezpieczenia dopasowywane są do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, a także rodzaju prowadzonej działalności biznesowej.

Oferta dostępna jest w ramach współpracy z Pramerica Życie TUiR SA.

PRAMERICA ŻYCIE TUiR SA oferuje ubezpieczenia na życie od 1999 roku. Koncentruje się na zapewnianiu Klientom bezpieczeństwa finansowego i spokoju ducha, chroniąc wartości dla nich najważniejsze - życie i zdrowie.

"W Pramerica dbamy o profesjonalizm w każdym aspekcie naszej działalności. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników pozwalają na zapewnienie Klientom profesjonalnej i rzetelnej obsługi na każdym etapie trwania ubezpieczenia. Plany ubezpieczeniowe tworzymy z myślą o potrzebach naszych Klientów i ich rodzin, a ofertę produktową nieustannie dostosowujemy do bieżących oczekiwań Klientów."

Filozofia firmy nawiązuje do dziedzictwa spółki matki Prudential Financial (PFI) Inc, która działa w sektorze usług finansowych od ponad 130 lat. PFI jest liderem
na rynku usług finansowych w Stanach Zjednoczonych a wartość zarządzanych aktywów firmy wynosi ponad 883 mld USD (wg. stanu na 30.06.2011). Na całym
świecie PFI obsługuje miliony Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, oferując im szeroki wachlarz produktów i usług finansowych.

KONTAKT

Kontakt Kontakt
telefoniczny