Nowy program Priceless Specials to nowe korzyści i wspaniałe nagrody!

Od 1.08.2016 Program MasterCard Rewards zmienia się w program partnerski Priceless Specials. Udział w programie Priceless Specials oznacza jeszcze większe korzyści!

Posiadacze kart World MasterCard Class&Club,za zakupy opłacone kartą, będą nagradzani punktami, które można wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Ze względu na zmianę formuły Programu, od 1 sierpnia punkty będą przysługiwały za transakcje zrealizowane w wybranych sklepach i punktach handlowo-usługowych będących partnerami Programu Priceless Specials oraz we wszystkich restauracjach.

Pełna lista partnerów programu dostępna jest na stronie www.mastercard.pl/specials.

OFERTY SPECJALNE:

Nowością w Programie będą także specjalne oferty dopasowane do zwyczajów zakupowych klientów. Dzięki nim oraz innym promocjom oferowanym we współpracy z parterami Programu, będzie można szybciej i łatwiej zdobyć punkty, by następnie wymienić je na nagrody.

PUNKTY I NAGRODY:

Z dniem 1 sierpnia br. wszyscy Klienci Raiffeisen Polbank, którzy uczestniczyli dotychczas w Programie MasterCard Rewards, zostaną uczestnikami nowego Programu -wraz z zebranymi dotychczas punktami.

Liczbę zebranych punktów, podobnie jak dotychczas, będzie można sprawdzać po zalogowaniu się na platformie Programu lojalnościowego na stronie internetowej www.mastercard.pl/specials.

Szczegóły programu dostępna są na:  www.mastercard.pl/specials.Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem oraz Polityką prywatności programu Priceless Specials.

KONTAKT

Kontakt Kontakt
telefoniczny