MasterCard® Rewards
dla kart
MasterCard® World Signia/World Elite

MasterCard® Rewards to Program dla osób korzystających z kart płatniczych MasterCard® World Signia/World Elite, w którym Uczestnicy Programu gromadzą punkty za transakcje bezgotówkowe. Punkty te mogą wymieniać na atrakcyjne nagrody.

World MasterCard Rewards

to wyjątkowy program dla posiadaczy kart MC World Elite/Signia. Uczestnicy programu Rewards gromadzą punkty, które otrzymują za wszelkie płatności dokonane kartą kredytową MC World Elite/Signia. W ten sposób każda transakcja przybliża ich do atrakcyjnych nagród.  Posiadacze kart MC World Elite/Signia mogą zebrane punkty wymieniać na atrakcyjne nagrody związane z podróżowaniem, przede wszystkim na bilety ponad 300 linii lotniczych z całego świata, rezerwacje hoteli i wynajem samochodów oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby były to produkty najlepszych marek, a oferowane usługi były na najwyższym poziomie - co ważne - dostępne tylko dla Uczestników Programu MasterCard® Rewards.

 

Gromadzenie punktów:

Uczestnik zdobywa 1 pkt za każde wydane 5 zł kartą kredytową MC World Elite/Signia. Zgromadzone punkty Uczestnik może wymienić na nagrody, kontaktując się w tym celu z Centrum Programu lub za pośrednictwem strony internetowej Programu

Do Programu mogą przystąpić tylko Użytkownicy karty głównej, natomiast punkty będą naliczane także za transakcje wykonane przez Użytkowników karty dodatkowej.

Nagrody są podzielone na następujące kategorie:

  • muzyka i rozrywka - wydawnictwa płytowe, odtwarzacze mp3, a nawet indywidualny kurs nauki gry na instrumentach,
  • podróże - wycieczki w najpiękniejsze zakątki świata,
  • bilety lotnicze, hotele,
  • adrenalina - kursy nurkowania albo skok ze spadochronem,
  • sport i czas wolny - udział w różnych wydarzeniach sportowych i rekreacyjnych,
  • akcesoria - najnowocześniejsze urządzenia elektroniczne,
  • dzieci i rodzina - szereg atrakcyjnych nagród dla dzieci.

 
Więcej szczegółów o Programie można znaleźć również pod adresem www.mastercard.pl/rewards.

KONTAKT

Kontakt Kontakt
telefoniczny