Nagroda EMEA

Friedrich Wilhelm Raiffeisen został uznany przez prestiżowy, europejski magazyn finansowy EMEA Finance za najlepszą bankowość prywatną w Polsce w ramach Europe Banking Awards 2016.

To cenne wyróżnienie potwierdza najwyższy rynkowy standard w obsłudze Klientów z segmentu private banking oraz oferowanych przez Friedrich Wilhelm Raiffeisen produktów i usług. 

"Friedrich Wilhelm Raiffeisen to elitarny segment stworzony z myślą o Klientach private banking korzystających z usług Raiffeisen Polbank, których oczekiwania i potrzeby wykraczają poza typowe usługi bankowe. Od lat jego największą siłą i tym, czym się wyróżnia, są ludzie. Dzięki ich kompetencjom, wiedzy i zrozumieniu potrzeb Klienta bankowość ta jest jedyna w swoim rodzaju i potrafi zaspokoić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Wraz z rosnącymi wymaganiami Klientów systematycznie podnosimy poziom profesjonalizmu kadry doradczej Friedrich Wilhelm Raiffeisen, a także nieustannie rozszerzamy ofertę o coraz to bardziej innowacyjne produkty i usługi." - powiedziała Barbara Stęchły, Dyrektor Departamentu Bankowości Prywatnej i Domu Maklerskiego w Raiffeisen Polbank.

Oferta bankowości prywatnej Friedrich Wilhelm Raiffeisen jest skierowana do osób z aktywami w wysokości co najmniej 1 mln zł. Gwarantuje całkowitą dyskrecję i pełne zaangażowanie opiekuna bankowego, rozwiązania dostosowane do potrzeb i aspiracji finansowych Klientów, w tym usługi doradztwa inwestycyjnego i prawnego. Doradcy Friedrich Wilhelm Raiffeisen jako pierwsi w Polsce zdobyli prestiżowy certyfikat jakości w doradztwie finansowym - Europejskiego Doradcy Finansowego (EFA - European Financial Advisor). Dokument ten stanowi potwierdzenie ich kompetencji i profesjonalizmu.