Karta kredytowa
MasterCard World
Elite

Informujemy, że w wyniku unifikacji wszystkich produktów MasterCard wprowadza do oferty w Europie kartę kredytową MasterCard World Elite, która zastąpi dotychczasową kartę kredytową MasterCard World Signia. Karta MasterCard World Elite jest odpowiednikiem karty MasterCard World Signia i do tej pory funkcjonowała w wielu krajach pozaeuropejskich.

Korzyści

World Elite zajmuje najwyższe miejsce w hierarchii międzynarodowego systemu płatniczego MasterCard® i jest jedną z najbardziej prestiżowych kart na świecie. Oferujemy ją tylko wybranym Klientom, oczekującym od usług bankowych najwyższego, światowego poziomu.

Poza ogromnymi możliwościami w sferze płatności, takimi jak najwyższy limit kredytowy, karta ta oferuje też wyjątkowe udogodnienia z różnych dziedzin, m.in. wszechstronną opiekę ubezpieczeniową, 24-godzinną pomoc medyczną i prawną, a także Priority Pass zapewniający wstęp do ekskluzywnych saloników VIP'owskich na lotniskach na całym świecie (aktualną listę saloników znajdą Państwo na stronie www.prioritypass.com).

Karta MC World Elite zapewnia również usługę Concierge, czyli pełną obsługę w zakresie życia zawodowego i prywatnego pod kątem organizacji rozrywek i innych zajęć w wolnym czasie, a także pomoc w aranżacji wydarzeń - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w dowolnym miejscu na świecie. Usługa Concierge to m.in.:

  • wejścia na wszelkiego rodzaju imprezy rozrywkowe, sportowe, do restauracji i nocnych klubów wszędzie na świecie;
  • zakup idealnych prezentów dla wskazanych osób i dostawa w miejsce przeznaczenia; 
  • rezerwacja pakietów urlopowych, lotów, hoteli, samochodów oraz organizacja podróży specjalnych, np. czarter samolotów i jachtów.


Zachęcamy Państwa do kliknięcia w link i zapoznania się z ofertami realizowanymi w ramach usługi Concierge, dostępnymi w bieżącym kwartale 2016 roku.

Karta MasterCard World Elite to także możliwość korzystania z Programu MasterCard Rewards, a tym samym zbierania punktów za transakcje dokonane kartę i ich zamiany na atrakcyjne nagrody takie jak:

  • bilety ponad 300 linii lotniczych z całego świata, 
  • rezerwacje hoteli 
  • wynajem samochodów oraz 
  • inne atrakcyjne nagrody rzeczowe.  

Więcej szczegółów o Programie można znaleźć za pośrednictwem strony rewards.raiffeisenpolbank.com

Dodatkowo dzięki karcie MasterCard World Elite otrzymuje się dostęp do atrakcyjnych programów rabatowych: 


Programy te zapewniają zniżki i specjalne oferty na usługi świadczone przez najbardziej renomowanych partnerów w zakresie wypoczynku, rekreacji i kultury w Polsce i na całym świecie.

Zachęcamy do aktywnego wykorzystywania możliwości, jakie daje karta MasterCard® World Elite, najbardziej prestiżowa karta międzynarodowego systemu płatniczego MasterCard.

Realizując obowiązek wynikający z art. 38a ust. 1 ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych (Dz. U. z 2016 r. poz. 1572) informujemy, że opłata interchange dla kart kredytowych wynosi 0,3% wartości transakcji, z zastrzeżeniem że dla wybranych rodzajów transakcji opłata interchange może być niższa. Szczegółowe informacje o niższych stawkach opłaty interchange znajdują się tutaj:

Informacja o stawkach opłat interchange dla kart w systemie Mastercard

Informacja o stawkach opłat interchange dla kart w systemie Visa

KONTAKT

Kontakt Kontakt
telefoniczny