Korzyści

  • bezpłatne wydanie i użytkowanie karty
  • bezpłatne wypłaty w bankomatach w Polsce
    i na całym świecie
  • karta umożliwia realizowanie transakcji
    w Internecie
  • wygoda dokonywania transakcji 24 godziny na dobę, w tym transakcji zbliżeniowych dzięki technologii payWave
  • obsługa karty w systemie bankowości internetowej R-Online (aktywacja, zastrzeżenie, zmiana numeru PIN, dostęp do historii operacji)
  • możliwość indywidualnego zdefiniowania dziennych limitów ilościowych i wartościowych transakcji

Realizując obowiązek wynikający z art. 38a ust. 1 ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych (Dz. U. z 2016 r. poz. 1572) informujemy, że opłata interchange dla kart debetowych wynosi 0,2% wartości transakcji, z zastrzeżeniem że dla wybranych rodzajów transakcji opłata interchange może być niższa. Szczegółowe informacje o niższych stawkach opłaty interchange znajdują się tutaj:

Informacja o stawkach opłat interchange dla kart w systemie Visa

Visa payWave

Karty Visa payWaveTM wyposażone w technologię zbliżeniową umożliwiają szybkie dokonywanie płatności w punktach handlowo usługowych oznaczonych logo Visa payWave w Polsce i na całym świecie. To idealne rozwiązanie, szczególnie przydatne w miejscach, gdzie ważna jest szybkość dokonywania transakcji. 

Karty Visa payWave umożliwiają dokonywanie transakcji zbliżeniowych tylko do kwoty 50 PLN. W przypadku płatności na kwotę wyższa transakcja zostanie zrealizowana w standardowy sposób przy użyciu standardowego terminala kart mikroprocesorowych.

KONTAKT

Kontakt Kontakt
telefoniczny