Ochrona Rodziny

Indywidualne ubezpieczenie na życie i zdrowie stworzone przez Nationale-Nederlanden dla Klientów Raiffeisen Polbank.

Ochrona Rodziny to indywidualne ubezpieczenie na życie i zdrowie stworzone przez Nationale-Nederlanden dla Klientów Raiffeisen Polbank. Zostało zaprojektowane, aby jak najlepiej zabezpieczyć Ciebie i Twoją rodzinę. Zapewnia wsparcie finansowe na wypadek śmierci, niezdolności do pracy albo samodzielnego życia oraz świadczenia medyczne w przypadku choroby skutkującej hospitalizacją lub nieszczęśliwego wypadku.

Pieniądze z ubezpieczenia pozwolą Ci na pokrycie kosztów leczenia czy rehabilitacji albo, gdy Ciebie zabraknie, umożliwią Twoim bliskim opłacenie bieżących zobowiązań finansowych i utrzymanie standardu życia. 

 

CO ZYSKUJESZ?

 • Wysoki poziom ochrony - nawet pół milion złotych dla bliskich w przypadku śmierci Ubezpieczonego bądź dla Ciebie w przypadku trwałej całkowitej niezdolności do pracy albo do samodzielnego życia. Świadczenie z tytułu śmierci wypłacamy wskazanej przez Ciebie osobie (bez konieczności przeprowadzania procedur spadkowych i bez obciążenia podatkowego).
 • Kompleksowa ochrona - ubezpieczenie chroni w przypadku różnych zdarzeń losowych - wypadku, choroby,
 • Minimum formalności - dokładamy wszelkich starań, aby polisa została wystawiana na spotkaniu z naszym doradcą. Podpisujesz umowę, opłacasz składkę i gotowe. Jeśli konieczne będzie przeprowadzenie badań lekarskich, Ubezpieczyciel zorganizuje je na własny koszt i zadba o ich sprawne przeprowadzenie.
 • Szybkie zgłoszenie zdarzenia - Ubezpieczony lub Uposażony może złożyć wniosek o wypłatę świadczenia online na stronie Ubezpieczyciela.
 • Ochrona ubezpieczeniowa 24 h - polisa działa non stop na całym świecie.

ZAKRES UBEZPIECZENIA

 • Nawet pół miliona złotych świadczenia w przypadku śmierci, albo 
 • Nawet pół miliona złotych świadczenia w przypadku trwałej całkowitej niezdolności do pracy albo niezdolności do samodzielnego życia, oraz
 • Świadczenia medyczne - organizacja m.in. konsultacji lekarskich i rehabilitacji - w przypadku nieszczęśliwego wypadku  lub Twojej choroby skutkującej hospitalizacją.


WARIANTY UBEZPIECZENIA

Możesz dopasować wysokość świadczenia do swoich potrzeb i potrzeb najbliższych oraz do możliwości finansowych. Wysokość świadczeń zależy od wybranego wariantu ubezpieczenia:

 • Wariant I - 100 000 zł
 • Wariant II - 300 000 zł
 • Wariant III - 500 000 zł


Wysokość składki wyliczana jest na podstawie wybranego przez Ciebie wariantu ubezpieczenia i Twojego wieku  na dzień rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej oraz na dzień każdej rocznicy rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej.

Sprawdź również

KONTAKT

Kontakt Telefon,
e-mail i czat

ZADAJ PYTANIE

Wyslij e-mail do Zespołu Obsługi Klienta wypełniając ponizszy formularz.

W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)