Ochrona na Milion

Życie to bajka. Pomyśl o jego kolejnych rozdziałach! Zadbaj o najbliższych i ubezpiecz swoje życie od nieszczęśliwych wypadków na 1 milion złotych.

PLAN DLA RODZINY

Rzadko myślimy o tym:

 • ile wypadków zdarza się codziennie,
 • ile osób ginie w katastrofach i na drogach każdego dnia,
 • jak poradziłaby sobie Twoja rodzina, gdyby to Ciebie dotknęło nieszczęście?


Wypadków nie sposób przewidzieć ani im zapobiec. Zdarzają się niespodzianie i wszędzie. I nie tylko innym - czasem mogą zdarzyć się też nam, mnie i Tobie. Można jednak zabezpieczyć swoich bliskich przed ich skutkami.

Ochrona na Milion to indywidualne ubezpieczenie na życie TUnŻ "Warta" S.A., które może być planem ochronnym dla Twoich najbliższych. W przypadku śmierci będącej skutkiem nieszczęśliwego wypadku, świadczenie wynosi aż 1 milion złotych i jest wypłacane osobie wskazanej przez Ciebie w polisie.

Pieniądze z ubezpieczenia pomogą Twoim bliskim spłacić zobowiązania finansowe i jednocześnie utrzymać dotychczasowy standard życia, umożliwić Twoim dzieciom dalszą edukację, skończenie studiów, rozwijanie pasji...

Dzięki temu nieco łatwiej będzie im odnaleźć się w nowej, trudnej sytuacji.

Bo każda bajka musi mieć dobre zakończenie.

CO ZYSKUJESZ?

 • Wysoki poziom ochrony - 1 milion złotych dla bliskich na wypadek śmierci wskutek wypadku, wypłacany wskazanej przez Ciebie osobie uprawnionej bez procedur spadkowychi bez podatku
 • Minimum formalności - polisa wystawiana jest na spotkaniu, podpisujesz, opłacasz składkę i gotowe; nie musisz przeprowadzać badań lekarskich
 • Wsparcie bliskich w trudnych chwilach - usługi assistance pomocne przy organizacji pogrzebu na terenie całego kraju oraz  formalnościach spadkowych
 • Ochrona ubezpieczeniowa 24 h - polisa działa non stop na całym świecie
 • Szybkie zgłoszenie zdarzenia  - wniosek o wypłatę świadczenia można złożyć online na stronie www.warta.pl  

ZAKRES OCHRONY UBEZPIECZENIOWEJ

Ubezpieczenie Ochrona na Milion obejmuje dwa zdarzenia: śmierć i śmierć w wyniku wypadku.

Suma ubezpieczenia

Suma ubezpieczenia to:

 • 1 milion złotych w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku
 • 5 tysięcy złotych w przypadku śmierci z każdej innej przyczyny.
 • W razie śmierci osoby ubezpieczonej w wypadku świadczenie  z polisy wynosi 1 000 000 zł plus 5 000 zł.
 • W przypadku śmierci osoby ubezpieczonej z innego powodu świadczenie  wynosi 5 000 zł.


Pomoc Assistance

Ze wsparcia assistance mogą skorzystać uprawniony lub osoby bliskie ubezpieczonego. W razie śmierci osoby ubezpieczonej jej bliscy uprawnieni są do świadczeń assistance wyszczególnionych w poniższej tabeli:

Lp. Zakres świadczeń assistance pogrzebowego    Limit kwoty świadczenia na zdarzenie ubezpieczeniowe
1 Organizacja pogrzebu Usługi takie jak np. organizacja karawanu, miejsca na cmentarzu, transportu zwłok.
2 Organizacja i pokrycie kosztu towarzyszenia zwłokom 1000 zł
3 Pokrycie kosztu noclegu 2 doby do łącznej kwoty 1 000 zł
4 Infolinia pogrzebowa bez limitu
5 Organizacja i pokrycie kosztów pomocy psychologa
w trudnej sytuacji losowej
1000 zł


Wysokość składki: 195 zł/miesięcznie

GDZIE WYKUPIĆ UBEZPIECZENIE OCHRONA NA MILION?

Umowę ubezpieczenia możesz zawrzeć w każdej placówce banku. Niepotrzebne są badania lekarskie ani ankiety medyczne - wszystko załatwisz szybko i sprawnie podczas jednej wizyty. Odwiedź najbliższą placówkę naszego banku. Doradca przedstawi Ci szczegółowe warunki ubezpieczenia i odpowie na wszystkie pytania. 

"Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Ochrona na Milion to indywidualne ubezpieczenie na życie TUnŻ "Warta" S.A. Ubezpieczyciel, w ramach ubezpieczenia Ochrona na Milion, udziela ochrony w zakresie ryzyka zgonu ubezpieczonego, dla którego suma ubezpieczenia wynosi 5 000 zł oraz zgonu ubezpieczonego w wyniku wypadku, dla którego suma ubezpieczenia wynosi 1 000 000 zł. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu ubezpieczenia, wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Ubezpieczyciela znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Indywidualne Ubezpieczenie na Życie Ochrona na Milion, dostępnych na www.warta.pl oraz w placówkach Raiffeisen Polbank."

Zamów

Sprawdź również

KONTAKT

Kontakt Telefon,
e-mail i czat

ZADAJ PYTANIE

Wyslij e-mail do Zespołu Obsługi Klienta wypełniając ponizszy formularz.

W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)