Oferta Rodzina 500+

Oferta produktów skierowanych dla beneficjentów programu Rodzina 500+

Finansowanie

Wydatki od zaraz przy minimum formalności 

Kredyt gotówkowy to łatwy, wygodny i niedrogi dostęp do dodatkowych pieniędzy, np. na remont pokoju dla dziecka czy wyprawkę (wózek, łóżeczko, meble ipt). Sam zdecyduj czy wybierzesz kredyt bez odsetek z jedną opłatą za udzielnie kredytu, czy kredyt gotówkowy z oprocentowaniem 4,99% w skali roku.

SPRAWDŹ

 

Przyznanie kredytu uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej Klienta. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania Kredytu na Miarę spłacanego w 36 równych ratach miesięcznych, gdzie kwota udzielonego kredytu wynosi 5 750 zł i obejmuje wartość finansowanej kredytem prowizji w wysokości 15%, tj. 750 zł, z uwzględnieniem oprocentowania nominalnego w wysokości 4,99%, wynosi 15,60%. Miesięczna rata Kredytu na Miarę równa jest 172,30 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 6 202,93 zł, a całkowita kwota kredytu to 5 000 zł.


 

Karty kredytowe to dobry sposób na zakupy duże i małe, zaplanowane i spontaniczne: drobne zakupy spożywcze, rower dla dziecka, niespodziewany wyjazd do rodziny. Dodatkowo jeśli lubisz mieć wszystko pod kontrolą, każdy większy wydatek będziesz mógł rozłożyć na wygodne raty i mieć pewność, że wysokość spłat Cię nie zaskoczy, bo nieoprocentowany kredyt ratalny masz bez żadnych formalności nawet na 30 rat. Będziesz miał możliwość korzystania z programów lojalnościowych i promocji w ramach, których można zbierać punkty i wymieniać je na nagrody (MasterCard Rewards) lub otrzymać rabaty na zakupy u wielu partnerów (Class&Club).

SPRAWDŻ

W przypadku kredytów na kwotę do 15 000 PLN lub kart kredytowych z limitem nie większym niż 15 000 PLN, Bank ustalając zdolność kredytową bierze pod uwagę świadczenie z Programu Rodzina 500+. Dzięki temu Twoja zdolność kredytowa może być większa, a to oznacza, że możesz starać się o wyższy kredyt gotówkowy lub kartę kredytową z wyższym limitem. Dokumentem potwierdzającym dodatkowy dochód może być wyciąg z konta, na które wpłynęło świadczenie lub decyzja o przyznaniu świadczenia Programu 500+.

KONTAKT

Kontakt Telefon,
e-mail i czat