Pożyczka hipoteczna

Teraz dzięki pożyczce hipotecznej w Raiffeisen Polbank możesz pomyśleć o urządzeniu mieszkania, zakupie wymarzonego sprzętu, wyjeździe na wakacje lub środkach na dowolny cel. Sam decydujesz, kiedy i na co wykorzystasz przyznane środki

Opis produktu

Atrakcyjne warunki

Szybka decyzja kredytowa, korzystne oprocentowanie pożyczki oraz niskie koszty obsługi. Maksymalna kwota pożyczki uzależniona jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz wartości nieruchomości. Pożyczka hipoteczna to komfortowe warunki spłaty i swoboda finansowa.

Marża
Od 3,15% do 4,20% dla PLN.


Okres kredytowania
W zależności od tego, ile potrzebujesz pieniędzy i jaka jest Twoja sytuacja finansowa,  możesz dowolnie wybrać okres kredytowania: od 1 roku do 20 lat.

Waluta pożyczki
Pożyczkę możesz zaciągnąć w PLN.

Spłata pożyczki
Pożyczkę możesz spłacać w ratach równych lub malejących. Możesz ją również w każdej chwili spłacić w części lub w całości.

Wymagane zabezpieczenie pożyczki
Podstawowym zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości oraz ubezpieczenie nieruchomości , a do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki, ubezpieczenie spłaty pożyczki.

Sposób otrzymania pożyczki

Wniosek o pożyczkę możesz złożyć u naszego Doradcy w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Skontaktuj się w tym celu z Doradcą lub zadzwoń do naszego Centrum Telefonicznego, aby umówić się na spotkanie.

*Marża może być dodatkowo powiększona od 0,15% do 2,45% z tytułu podwyższonego ryzyka banku wynikającego np. z braku polisy na życie, zabezpieczenia na nieruchomości należącej do osoby trzeciej, połączenia celu mieszkaniowego z konsolidacją innych zobowiązań.

Sprawdź również

Zamów kontakt,
oddzwonimy

KONTAKT

Kontakt Telefon,
e-mail i czat