Mistrzowskie
Konto Osobiste

Dla osób szukających konta osobistego z wygodnym dostępem do pieniędzy oraz możliwością uzyskania wysokiego oprocentowania.

Zalety Mistrzowskiego Konta Osobistego:

  • możliwość zwolnienia z opłaty za prowadzenie konta, jeśli średniomiesięczne saldo na koncie wyniesie min. 3000 PLN (w przeciwnym wypadku opłata wynosi 8 PLN)
  • możliwość otrzymania nagrody pieniężnej równej pobranej, miesięcznej opłacie za konto, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na Mistrzowskie Kotno Osobiste wpłynęło wynagrodzenie, emerytura lub renta w wysokości min. 1500 PLN
  • bezpłatne wypłaty z ponad 2000 bankomatów Raiffeisen Polbank i Euronetu w całej Polsce (opłata za wypłatę z innych bankomatów wynosi 8 PLN)
  • możliwość otrzymania nagrody pieniężnej równej pobranej, miesięcznej opłacie za kartę płatniczą (6 PLN), w przypadku dokonania min. 6 transakcji bezgotówkowych w miesiącu kalendarzowym 
  • bezpłatne przelewy internetowe

 

Szczegóły oferty znajdują się w Dokumentach do pobrania.

Dodatkowe korzyści:

  • możliwość podwyższenia oprocentowania środków aż do 4% dla salda w przedziale od 100 PLN do 2 999,99 PLN  - aby zyskać dodatkowe oprocentowanie  wystarczy spełnić warunki określone w Regulaminie Programu Insignium
  • możliwość skorzystania z wielu produktów finansowych Raiffeisen Polbank na preferencyjnych warunkach, w przypadku wpływu wynagrodzenia, renty lub emerytury na Mistrzowskie Konto Osobiste (szczegóły w Regulaminie Programu Insignium)

 

INTEGRACJA- ważne informacje o zmianach w ofercie banku znajdziesz TUTAJ.

Sprawdź również

KONTAKT

Kontakt Telefon,
e-mail i czat

ZADAJ PYTANIE

Wyslij e-mail do Zespołu Obsługi Klienta wypełniając ponizszy formularz.

W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)