ŚWIĄTECZNY KONKURS
DLA UŻYTKOWNIKÓW
KART KREDYTOWYCH
został zakończony

Wyłoniliśmy zwycięzców Świątecznego Konkursu zorganizowanego dla posiadaczy Kart Kredytowych. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy. 

  Nagrody I stopnia otrzymali:

KRYSTYNA K, ZIELONA GÓRA

JOLANTA O, GDAŃSK

 Nagrody II stopnia otrzymali:

PAWEŁ P, WARSZAWA

PAWEŁ D, DĄBROWA TARNOWSKA

TOMASZ M, CZĘSTOCHOWA

ROBERT W, GIEBUŁTÓW

DANUTA SZ, WADOWICE

 Nagrody III stopnia otrzymali:

JERZY D, WARSZAWA

       SYLWIA R, LUBIN

       BOŻENA C, WARSZAWA

 Nagrody IV stopnia otrzymali:

       LESŁAW I, OSIEK

       DARIUSZ O, BESTWINA

       ELŻBIETA M, TENCZYNEK

       PAULINA K, MORĄG

       GRZEGORZ Ż, UNIN KOLONIA

       MICHAŁ T, WROCŁAW

       ELŻBIETA H, KRAKÓW

       DANUTA O, GLIWICE

       BEATA B, WROCŁAW

       WŁODZIMIERZ Ż, NOWY STAW 

 Nagrody V stopnia otrzymali:

       TADEUSZ K, GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

ANNA A, WARSZAWA

MARTA SZ, KRAKÓW

CEZARY M,WARSZAWA

WŁODZIMIERZ W,WEJHEROWO

ANTONI J, ŁAZISKA GÓRNE

GRAŻYNA O, KATOWICE

ANNA L, GILOWICE

DARIUSZ K, WROCŁAW

RAFAŁ O, JERZEWO

WOJCIECH K, KRAKÓW

EWA SZ, JAWORZNO

TERESA M, WARSZAWA

BOŻENA M, BIAŁYSTOK

DAGMARA B, WARSZAWA

GRZEGORZ F, WARSZAWA

SŁAWOMIR K, PŁOCK

ROMAN Z, KONSTANCIN-JEZIORNA

PAWEŁ N, NOWY TARG

WALDEMAR K, SZCZECIN

ANNA R, WŁOCŁAWEK

KATARZYNA B, KRAKÓW,

ANDRZEJ Z, KRAKÓW

GRZEGORZ K, LEWKÓW

ANNA MAŁGORZATA T, KAMIONKI

ROMAN SZ, OLECKO

BOŻENA EWA C, JAWOR

EWA R, STRASZYN

MIECZYSŁAW M, SZCZYTNO

KAMILA K, WARSZAWA

PIOTR P, KIELCE

MARIA MIROSŁAWA S, WARSZAWA

ANNA SZ, ŚRODA WLKP.

BARBARA M, WROCŁAW

MICHAŁ P, JEZIERZYCE

HANNA P, WARSZAWA

DANIEL W, ZIELONKA

TOMASZ N, BYDGOSZCZ

MAREK P, TWARDOGÓRA

KAZIMIERZ U, PIASECZNO

ELŻBIETA Ś, TORKI

JOLANTA R, KUTNO

ŁUKASZ G, POZNAŃ

MARLENA M, BIAŁA

ARLETA K, RYBNIK

GRAŻYNA N, GULCZ

TOMASZ M, GORZÓW WLKP.

AGNIESZKA MONIKA G, JÓZEFÓW

PAWEŁ B, MYŚLENICE

SŁAWOMIR SZ, TORUŃ

JOANNA CH, ŁÓDŹ

MAŁGORZATA S, KRAKÓW

AGNIESZKA N, WROCŁAW

MARCIN GRZEGORZ T, WARSZAWA-WESOŁA

ANDRZEJ R, BOCHNIA

ROMAN SZ, NOWY DWÓR MAZ.

MAŁGORZATA BARBARA K, LIPKÓW

IRENEUSZ J, ALWERNIA

MARIUSZ J, BYDGOSZCZ

ROBERT JACEK P, STARGARD SZCZECIŃSKI

HANNA N, KROSNO

MAŁGORZATA O, JAWORZNO

MAŁGORZATA K, WARSZAWA

JADWIGA H, ZAMOŚĆ

MARIUSZ K, OTWOCK

SEBASTIAN B, GDYNIA

LESZEK H, WARSZAWA

RYSZARD W, TYCHY

RYSZARD B, ZBĄSZYNEK

EWA T, ŁÓDŹ

RENATA U, BIELSKO BIAŁA

AGNIESZKA H, WROCŁAW

ANNA J, GDYNIA

ANDRZEJ K, ŚRODA WIELKOPOLSKA

EUGENIUSZ J, KATOWICE

KAZIMIERZ W, KRAKÓW

CEZARY K, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

BARBARA R, CHMIELOWICE

TOMASZ B, TANOWO

JOANNA K, WARSZAWA

IWONA G, POZNAŃ

EWA B, KALISZ

MARIUSZ B, STAWEK

JAN G, GDAŃSK

BARBARA W, WARSZAWA WESOŁA

BARTOSZ O, OPOLE

JACEK P, WARSZAWA

IWONA B, PIASECZNO

KRZYSZTOF O, SWARZĘDZ

DARIUSZ ROMAN DZ, SOPOT

MARIUSZ M, WARSZAWA

EWA P, ZABRZE

RAFAŁ WOJCIECH G, KWIDZYN

RAFAŁ R, REŃSKA WIEŚ

ADAM KAROL L, RYBNIK

TADEUSZ M, GLIWICE

MACIEJ S, BIELSKO BIAŁA

TOMASZ B, OZIMEK

HALINA K, WARSZAWA

ARTUR W, LUBLIN

Nagrody V stopnia otrzymali:

TADEUSZ K, GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

ANNA A, WARSZAWA

MARTA SZ, KRAKÓW

CEZARY M,WARSZAWA

WŁODZIMIERZ W,WEJHEROWO

ANTONI J, ŁAZISKA GÓRNE

GRAŻYNA O, KATOWICE

ANNA L, GILOWICE

DARIUSZ K, WROCŁAW

RAFAŁ O, JERZEWO

WOJCIECH K, KRAKÓW

EWA SZ, JAWORZNO

TERESA M, WARSZAWA

BOŻENA M, BIAŁYSTOK

DAGMARA B, WARSZAWA

GRZEGORZ F, WARSZAWA

SŁAWOMIR K, PŁOCK

ROMAN Z, KONSTANCIN-JEZIORNA

PAWEŁ N, NOWY TARG

WALDEMAR K, SZCZECIN

ANNA R, WŁOCŁAWEK

KATARZYNA B, KRAKÓW,

ANDRZEJ Z, KRAKÓW

GRZEGORZ K, LEWKÓW

ANNA MAŁGORZATA T, KAMIONKI

ROMAN SZ, OLECKO

BOŻENA EWA C, JAWOR

EWA R, STRASZYN

MIECZYSŁAW M, SZCZYTNO

KAMILA K, WARSZAWA

PIOTR P, KIELCE

MARIA MIROSŁAWA S, WARSZAWA

ANNA SZ, ŚRODA WLKP.

BARBARA M, WROCŁAW

MICHAŁ P, JEZIERZYCE

HANNA P, WARSZAWA

DANIEL W, ZIELONKA

TOMASZ N, BYDGOSZCZ

MAREK P, TWARDOGÓRA

KAZIMIERZ U, PIASECZNO

ELŻBIETA Ś, TORKI

JOLANTA R, KUTNO

ŁUKASZ G, POZNAŃ

MARLENA M, BIAŁA

ARLETA K, RYBNIK

GRAŻYNA N, GULCZ

TOMASZ M, GORZÓW WLKP.

AGNIESZKA MONIKA G, JÓZEFÓW

PAWEŁ B, MYŚLENICE

SŁAWOMIR SZ, TORUŃ

JOANNA CH, ŁÓDŹ

MAŁGORZATA S, KRAKÓW

AGNIESZKA N, WROCŁAW

MARCIN GRZEGORZ T, WARSZAWA-WESOŁA

ANDRZEJ R, BOCHNIA

ROMAN SZ, NOWY DWÓR MAZ.

MAŁGORZATA BARBARA K, LIPKÓW

IRENEUSZ J, ALWERNIA

MARIUSZ J, BYDGOSZCZ

ROBERT JACEK P, STARGARD SZCZECIŃSKI

HANNA N, KROSNO

MAŁGORZATA O, JAWORZNO

MAŁGORZATA K, WARSZAWA

JADWIGA H, ZAMOŚĆ

MARIUSZ K, OTWOCK

SEBASTIAN B, GDYNIA

LESZEK H, WARSZAWA

RYSZARD W, TYCHY

RYSZARD B, ZBĄSZYNEK

EWA T, ŁÓDŹ

RENATA U, BIELSKO BIAŁA

AGNIESZKA H, WROCŁAW

ANNA J, GDYNIA

ANDRZEJ K, ŚRODA WIELKOPOLSKA

EUGENIUSZ J, KATOWICE

KAZIMIERZ W, KRAKÓW

CEZARY K, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

BARBARA R, CHMIELOWICE

TOMASZ B, TANOWO

JOANNA K, WARSZAWA

IWONA G, POZNAŃ

EWA B, KALISZ

MARIUSZ B, STAWEK

JAN G, GDAŃSK

BARBARA W, WARSZAWA WESOŁA

BARTOSZ O, OPOLE

JACEK P, WARSZAWA

IWONA B, PIASECZNO

KRZYSZTOF O, SWARZĘDZ

DARIUSZ ROMAN DZ, SOPOT

MARIUSZ M, WARSZAWA

EWA P, ZABRZE

RAFAŁ WOJCIECH G, KWIDZYN

RAFAŁ R, REŃSKA WIEŚ

ADAM KAROL L, RYBNIK

TADEUSZ M, GLIWICE

MACIEJ S, BIELSKO BIAŁA

TOMASZ B, OZIMEK

HALINA K, WARSZAWA

ARTUR W, LUBLIN 

Nagrody V stopnia otrzymali:

       TADEUSZ K, GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

ANNA A, WARSZAWA

MARTA SZ, KRAKÓW

CEZARY M,WARSZAWA

WŁODZIMIERZ W,WEJHEROWO

ANTONI J, ŁAZISKA GÓRNE

GRAŻYNA O, KATOWICE

ANNA L, GILOWICE

DARIUSZ K, WROCŁAW

RAFAŁ O, JERZEWO

WOJCIECH K, KRAKÓW

EWA SZ, JAWORZNO

TERESA M, WARSZAWA

BOŻENA M, BIAŁYSTOK

DAGMARA B, WARSZAWA

GRZEGORZ F, WARSZAWA

SŁAWOMIR K, PŁOCK

ROMAN Z, KONSTANCIN-JEZIORNA

PAWEŁ N, NOWY TARG

WALDEMAR K, SZCZECIN

ANNA R, WŁOCŁAWEK

KATARZYNA B, KRAKÓW,

ANDRZEJ Z, KRAKÓW

GRZEGORZ K, LEWKÓW

ANNA MAŁGORZATA T, KAMIONKI

ROMAN SZ, OLECKO

BOŻENA EWA C, JAWOR

EWA R, STRASZYN

MIECZYSŁAW M, SZCZYTNO

KAMILA K, WARSZAWA

PIOTR P, KIELCE

MARIA MIROSŁAWA S, WARSZAWA

ANNA SZ, ŚRODA WLKP.

BARBARA M, WROCŁAW

MICHAŁ P, JEZIERZYCE

HANNA P, WARSZAWA

DANIEL W, ZIELONKA

TOMASZ N, BYDGOSZCZ

MAREK P, TWARDOGÓRA

KAZIMIERZ U, PIASECZNO

ELŻBIETA Ś, TORKI

JOLANTA R, KUTNO

ŁUKASZ G, POZNAŃ

MARLENA M, BIAŁA

ARLETA K, RYBNIK

GRAŻYNA N, GULCZ

TOMASZ M, GORZÓW WLKP.

AGNIESZKA MONIKA G, JÓZEFÓW

PAWEŁ B, MYŚLENICE

SŁAWOMIR SZ, TORUŃ

JOANNA CH, ŁÓDŹ

MAŁGORZATA S, KRAKÓW

AGNIESZKA N, WROCŁAW

MARCIN GRZEGORZ T, WARSZAWA-WESOŁA

ANDRZEJ R, BOCHNIA

ROMAN SZ, NOWY DWÓR MAZ.

MAŁGORZATA BARBARA K, LIPKÓW

IRENEUSZ J, ALWERNIA

MARIUSZ J, BYDGOSZCZ

ROBERT JACEK P, STARGARD SZCZECIŃSKI

HANNA N, KROSNO

MAŁGORZATA O, JAWORZNO

MAŁGORZATA K, WARSZAWA

JADWIGA H, ZAMOŚĆ

MARIUSZ K, OTWOCK

SEBASTIAN B, GDYNIA

LESZEK H, WARSZAWA

RYSZARD W, TYCHY

RYSZARD B, ZBĄSZYNEK

EWA T, ŁÓDŹ

RENATA U, BIELSKO BIAŁA

AGNIESZKA H, WROCŁAW

ANNA J, GDYNIA

ANDRZEJ K, ŚRODA WIELKOPOLSKA

EUGENIUSZ J, KATOWICE

KAZIMIERZ W, KRAKÓW

CEZARY K, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

BARBARA R, CHMIELOWICE

TOMASZ B, TANOWO

JOANNA K, WARSZAWA

IWONA G, POZNAŃ

EWA B, KALISZ

MARIUSZ B, STAWEK

JAN G, GDAŃSK

BARBARA W, WARSZAWA WESOŁA

BARTOSZ O, OPOLE

JACEK P, WARSZAWA

IWONA B, PIASECZNO

KRZYSZTOF O, SWARZĘDZ

DARIUSZ ROMAN DZ, SOPOT

MARIUSZ M, WARSZAWA

EWA P, ZABRZE

RAFAŁ WOJCIECH G, KWIDZYN

RAFAŁ R, REŃSKA WIEŚ

ADAM KAROL

TADEUSZ M, GLIWICE

MACIEJ S, BIELSKO BIAŁA

TOMA

HALINA K, WARSZAWA

Sprawdź również

Zamów kontakt,
oddzwonimy

OBSŁUGA KLIENTA

Kontakt Kontakt mailowy
i telefoniczny