Parasol na Życie? Małymi krokami do wymarzonego celu!

Jeżeli do tej pory nie zgromadziłeś dużych oszczędności, a dodatkowo poszukujesz ochrony ubezpieczeniowej, to jest to produkt właśnie dla Ciebie.

Parasol na Życie, dzięki systematycznemu odkładaniu nawet niewielkich kwot, umożliwi Ci zbudowanie kapitału, dzięki któremu będziesz mógł zrealizować marzenia lub ułatwisz swoim dzieciom start w dorosłe życie, a przy tym zapewnisz spokój sobie, a im bezpieczeństwo.

W jaki sposób możesz zacząć budować swój kapitał?
Parasol na Życie to grupowe ubezpieczenie na życie i dożycie, w którym ochrony ubezpieczeniowej udziela UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Po przystąpieniu do Ubezpieczenia otrzymasz indywidualny numer Certyfikatu Ubezpieczenia. Regularnie wpłacane przez Ciebie kwoty będą następnie bezpiecznie inwestowane. Wszystkie Twoje wpłaty obejmie ochrona kapitału, dzięki czemu będziesz miał pewność, że niezależnie od sytuacji na rynku finansowym, po upływie okresu, na jaki zostało zawarte ubezpieczenie Parasol na Życie, otrzymasz gwarantowane świadczenie w przypadku dożycia.

Czy wiesz, jak wpłacane przez Ciebie małe kwoty zamieniają się w duży kapitał?
Przekazywane przez Ciebie kwoty są bezpiecznie inwestowane w instrumenty finansowe o niskim poziomie ryzyka i systematycznie pracują na poczet przyszłych zysków. Co ważne wypracowane zyski, w odróżnieniu od tradycyjnych lokat i kont oszczędnościowych, nie są opodatkowane podatkiem od zysków z inwestycji kapitałowych (tzw. podatkiem Belki). Dzięki temu, przy tej samej wysokości odkładanej miesięcznie kwoty, Twoje korzyści mogą być większe. Na przykład po 15 latach regularnych wpłat w wysokości początkowej 214 PLN miesięcznie suma otrzymanych przez Ciebie oszczędności wraz z wypracowanym zyskiem może wynieść nawet ponad 59 183 PLN, przy założonej stopie zwrotu w wysokości 3% w całym okresie ochrony.

Informacje dodatkowe:

  • Parasol na Życie to znakomity sposób na zgromadzenie gwarantowanej, dużej sumy pieniędzy, ale również ubezpieczenie Twojego życia, w którym nie są wymagane żadne badania lekarskie ani oświadczenia o stanie zdrowia,
  • ochrona ubezpieczeniowa działa przez 24 h na dobę niezależnie od miejsca Twojego pobytu,
  • sam zdecydujesz, jak długo będziesz oszczędzać i jak długo będziesz ubezpieczony możliwe okresy to 15 lub 20 lat,
  • możliwa jest indywidualna kontynuacja ubezpieczenia,
  • w sytuacjach losowych możesz wnioskować o zawieszenie płacenia składek przez rok bez utraty wypracowanego zysku,

Sprawdź również

KONTAKT

Kontakt Telefon,
e-mail i czat

ZADAJ PYTANIE

Wyslij e-mail do Zespołu Obsługi Klienta wypełniając ponizszy formularz.

W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)