Wideo Doradca

Nie masz czasu na wizytę w banku? Chcesz szybko i wygodnie złożyć dyspozycję dotyczącą Twoich produktów lub otworzyć nowy produkt na atrakcyjnych warunkach? Raiffeisen Polbank przedstawia innowacyjną usługę Wideo Doradcy, która zapewni Ci pełen komfort bankowania.

 Wideo Doradca


Nie masz czasu na wizytę w banku? Chcesz szybko i wygodnie złożyć dyspozycję dotyczącą Twoich produktów lub otworzyć nowy produkt na atrakcyjnych warunkach? Raiffeisen Polbank przedstawia innowacyjną usługę Wideo Doradcy, która zapewni Ci pełen komfort bankowania.

CZYM JEST USŁUGA WIDEO DORADCA?

Jest to usługa umożliwiająca bezpośrednie połączenie wideo z  doradcą w Banku. Dzięki niej możesz przeprowadzić wideo rozmowę z przypisanym do Ciebie doradcą z użyciem komputera (po zalogowaniu do systemu bankowości internetowej R-Online) albo aplikacji mobilnej na tablet lub smartfon (w systemie Android lub iOS). Korzystając z tej usługi możesz:

 • uzyskać informację o posiadanych produktach i usługach, 
 • zlecić realizację określonych dyspozycji transakcyjnych,
 • otworzyć wybrane produkty depozytowe i inwestycyjne,
 • uzyskać informacje o aktualnej ofercie Banku.


SPRAWDŹ PROMOCJĘ LOKATY WIDEO 


Gdy chcesz otworzyć kolejny produkt bankowy lub złożyć zlecenie dotyczące posiadanego już przez Ciebie produktu, doradca przekaże wymagane dokumenty w formie PDF poprzez bankowość internetową R-Online. W dogodnym momencie możesz się z nimi spokojnie zapoznać i zaakceptować je jednorazowym hasłem sms, podobnie jak obecnie akceptujesz przelew, czyli szybko i w pełni zdalnie, bez konieczności wizyty w oddziale!

 

Klientom zainteresowanym produktami inwestycyjnymi Wideo Doradca może zaproponować dołączenie do wideo rozmowy Eksperta z centrali Banku, który omówi i porówna bardziej złożone produkty używając prezentacji i materiałów graficznych.

KORZYŚCI

 • oszczędność czasu i wygoda

wideo rozmowę przeprowadzisz z domu, pracy lub dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu

 • pełna dostępność

wystarczy że pobierzesz aplikację mobilną na tablet lub smartfon lub zalogujesz się do systemu bankowości internetowej R-Online

 • brak dodatkowych haseł

do aplikacji mobilnej zalogujesz się swoim dotychczasowym identyfikatorem i hasłem do R-Online  

 • zero kosztów

dyspozycję potwierdzasz ustnie w trakcie wideo rozmowy lub, jeśli wymaga ona podpisania dodatkowych dokumentów, możesz je spokojnie przejrzeć w R-Online w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie i zaakceptować za pomocą jednorazowego hasła SMS 

DOSTĘPNOŚĆ

 • Wideo Doradcy dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-20:00
 • R-Online

Zaloguj się do systemu bankowości internetowej R-Online i w menu "Twoje systemy" wybierz Wideo Doradca. Aplikacja otworzy się w osobnej zakładce.

Przy pierwszym użyciu może być konieczne pobranie i zainstalowanie wtyczki VidyoWeb (postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie).

 • Aplikacja mobilna

Aby obsługiwać aplikację mobilną niezbędny jest smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android w wersji min. 4.0 lub iOS w wersji min. 8.0 Pobierz aplikację:

     

KTO MOŻE KORZYSTAĆ Z WIDEO DORADCY?

Każdy Klient Banku, który:

 • posiada produkt z oferty dla Klientów Indywidualnych,
 • posiada aktywny dostęp do R-Online.

Teraz jesteśmy jeszcze bliżej Twoich potrzeb.

Już dziś sprawdź jak wygodnie możesz bankować z domu przez wideo!

Sprawdź również

Dostęp do
Wideo Doradcy

Aby uzyskać dostęp do Wideo Doradcy pozostaw swoje dane w poniższym formularzu kontaktowym.

ZADAJ PYTANIE

Wyslij e-mail do Zespołu Obsługi Klienta wypełniając ponizszy formularz.

W trosce o bezpieczeństwo prosimy nie podawać za pomocą formularza informacji poufnych (w tym np. informacji dotyczących finansów)

KONTAKT

Kontakt Telefon,
e-mail i czat