Rozwój pracowników

Jako organizacja Raiffeisen Bank Polska S.A stawia na ludzi przedsiębiorczych - młodych, ceniąc jednocześnie doświadczoną część kadry, w skład której wchodzą specjaliści i eksperci w swoich dziedzinach.

Oferta rozwojowa w banku skierowana jest do wszystkich stanowisk menedżerskich i specjalistycznych.
Koncentrujemy się na rozwijaniu mocnych stron naszych pracowników przy uwzględnieniu realizacji strategicznych celów organizacji. W naszych programach opieramy się na wartościach oraz misji i wizji banku.
 
Pracownicy uczestniczą również w warsztatach produktowo - sprzedażowych przygotowywanych i prowadzonych przez trenerów wewnętrznych. Zakres merytoryczny szkoleń dotyczy m.in. wiedzy produktowej, systemów bankowych, funkcjonujących procesów, standardów biznesowych, wdrażanych/wzmacnianych modeli sprzedaży oraz modeli doradczych.
 
Bank posiada także platformę szkoleń e-learning, która umożliwia udostępnianie pracownikom szkoleń i testów wiedzy w formie elektronicznej.
 
Ponadto tworzymy środowisko pracy umożliwiające rozwój poprzez udział w wielu projektach realizowanych w banku oraz Grupie RBI.