Raiffeisen Polbank to nasze miejsce

Filarem Raiffeisen Bank Polska S.A. są ludzie. Dzięki ich zaangażowaniu, determinacji i inicjatywie bank osiąga z roku na rok coraz lepsze wyniki. Raiffeisen Bank Polska to firma stworzona dla ludzi i przyjazna ludziom. Jesteśmy organizacją wspierającą równowagę między zawodową i rodzinną sferą życia.

Łączą nas wspólne wartości i pasja do działania.

Zespół Raiffeisen Polbank składa się zarówno doświadczonych specjalistów, związanych z firmą od lat, jak i ludzi młodych, dynamicznych, nastawionych na rozwój. 
 
Raiffeisen Polbank stawia na osoby przedsiębiorcze, aktywne, z inicjatywą, zaangażowane w zdobywanie wiedzy i stale podnoszące swoje kwalifikacje, stwarzając im możliwości rozwoju poprzez udział w ciekawych wyzwaniach.
 
Współpraca i zaufanie to fundament w relacjach pomiędzy nami. Dzięki konsekwencji w decyzjach, jasnym zasadom, mądremu zarządzaniu i przedsiębiorczości osiągamy sukcesy. 
 
Zależy nam nie tylko na osobach kompetentnych, ale przede wszystkich na tych, którzy w swoim postępowaniu kierują się wartościami takimi jak my.
 
Osoby zainteresowane pracą w naszym Banku zachęcamy do aplikowania na aktualne ogłoszenia, które są dostępne w zakładce Rekrutacja.
 
Dołącz do nas i przekonaj się, że Raiffeisen Polbank to też Twoje miejsce!